HVEM ER VI

Sånn egentlig?

Sånn egentlig er vi veldig mye, men det handler like mye om hvem vi ikke er.

Vi er ikke et stort internasjonalt konsulentselskap med upersonlig preg, og organisasjonskart større enn lommeboka.

Derimot har vi lang erfaring fra nettopp slike selskap, der vi har tatt med oss de gode prosessene, og latt alt det andre ligge.

Det vi er, er en liten, ærlig og slagkraftig gjeng, med beina godt planta på jorda. Vi er mer opptatt av å levere gode løsninger, og kundetilfredshet, enn å prate. Det er nok også derfor vi kun har fornøyde kunder.

 

mɛn̥t

Norrønt utrykk for sterk prestasjon ved hjelp av kunnskap og solid håndverk.

Martin Grønbekk Moen

Daglig Leder

martin@mennt.no
+47 906 97 111

Alexander Tømmerholen

Seniorkonsulent

alexander@mennt.no
+47 940 59 100

Johanne Glimsdal

Digital Designer

johanne@mennt.no
+47 995 89 328

Malin Kaashagen

UX Designer

malin@mennt.no
+47 903 60 059

Marianne Aanerud

Digital Markedsfører

marianne@mennt.no
+47 941 87 434

Maren Busterud

Webdesigner

maren@mennt.no
 

Joakim Westtorp

SEO Konsulent

joakim@mennt.no
 

Deg?

Ledig Stilling

Vi er alltid på utkikk etter nye dyktige folk. Kanskje blir det deg?